Nasze wyroby garmażeryjne

Od blisko dziesięciu lat prowadzimy działalność produkcyjną w zakresie domowych wyrobów garmażeryjnych. Ten czas pozwolił nam zyskać uznanie nie tylko mieszkańców Mińska Mazowieckiego i okolic, ale też wciąż rosnącej liczbie klientów z całego Mazowsza.

Nasz sekret

Sekretem doskonałego smaku i najwyższej jakości wyrobów są domowe przepisy oraz ciężka praca naszych kucharek, które każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby na stołach naszych klientów lądowały dania o niepowtarzalnym, domowym smaku.

Ręcznie lepione pierogi, pyszne, świeże surówki, czy gotowe pomysły na obiad tj. sajgonki, krokiety, czy kotlety schabowe to tylko niektóre z naszych specjałów (poniżej znajdziecie państwo pełną ofertę produktów). Nasze dania możecie państwo nabyć w sklepach MIĘSO na terenie Mińska Mazowieckiego, a także od niedawna w delikatesach DELI.

Świadczymy również usługi dla:

  • firm cateringowych
  • restauracji
  • domów weselnych
  • innych obiektów tj. szkoły, przedszkola

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i chcesz poznać szczegółowy cennik prosimy o kontakt, w ciągu 24h powinieneś otrzymać odpowiedź. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się w stopce serwisu.